Striekané izolácie aplikujeme už 16 rokov

Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Spoločnosť PURSYSTEM bola založená s cieľom realizovať moderné aplikácie striekanou pur izoláciou. Práce vykonávame po celom Slovensku a veľká časť zákaziek je zrealizovaná za 1 deň.
 
Sme presvedčený že striekané izolácie sú tie pravé izolácie pri neustálom zvyšovaní cien energií. Zákazník dostáva do svojho obydlia modernú izoláciu s ktorou šetrí až 50% nákladov na vykurovanie.

Sme spoločnosť realizujúca aplikátorskú činnosť z materiálov chemických koncernov: Bayer-Covestro, BASF Polyurethanes GmbH, Synthesia International s.l.u., PCC Petro Carbo Chem.

Zabezpečujeme predaj technológií GRACO, záručný a pozáručný servis. Realizujeme školiacie brífingy a semináre pre začínajúce firmy v tejto oblasti. Zabezpečujeme dodanie celého know-how až po predaj materiálu.

Chcel by som nezáväznú konzultáciu
Zavolajte nám 0901 722 722
Kontaktný formulár
Zaujíma Vás naša ponuka?
Kontaktujte nás

Ponúkame poradenstvo pred realizáciou, individuálne obhliadky a návrhy aplikácií. Pracujeme s Európskymi dodávateľmi surovín, čo nám umožňuje dosahovať priaznivé ceny pre každého staviteľa. Úspech a viac ako 2000 spokojných zákazníkov nás každoročne posúva vpred.
 
PURSYSTEM, s r.o.