Striekané izolácie aplikujeme už 16 rokov

Referencie

Referencie od našich zákazníkov.

Pekný deň, chceli by sme sa Vám poďakovať za výborne odvedenú  prácu, za ochotných pracovníkov.  Boli sme nadmieru spokojní.  S pozdravom Hranica 

Miroslav Hranica (Predmier)

 

Pripájam sa k spokojným zákazníkom firmy PURSYSTEM s.r.o. Dolný Kubín. Chcel by som pochváliť seriózny prístup zamestnancov k práci aj k zákazníkom. Sú to zohraní, skúsení, profesionálni odborníci. S ich prácou som veľmi spokojný. Za jeden deň urobili izoláciu plochej strechy rodinného domu na ploche 195 m2 v hrúbke 5 cm a to v 38 stupňovej horúčave. Izolácia funguje dobre, klimatizáciu ani netreba zapnúť. Prajem veľa pracovných úspechov a hlavne veľa spokojných zákazníkov. 

Ján Rusznyák (Štrkovec) 

 

Dobrý deň,
ďakujem za poskytnuté služby. Bol som spokojný s kvalitou vykonanej práce a predovšetkým s nasadením všetkých pracovníkov pri tak zložitých klimatických podmienkach (vysoké teploty ovzdušia) a ochotou realizovať objednávku v tak krátkom čase.

Dušan Štefanka (Senec) 

 

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za kvalitne odvedenú prácu vašich pracovníkov. Možem povedať že odviedli vynikajúcu prácu a s vašimi službami som nadmieru spokojný. Som rád, že som si vybral vašu firmu. Jednoducho profesionálny prístup!!!

Peter Ščasný (Lehota pri Nitre)

 

Dobrý večer,
chcem Vám poďakovať za odvedenú prácu Vašich pracovníkov. Nemali to vôbec ľahké, ale pracovali zodpovedne. Verím, že zateplenie splní naše očakávania.
Prajem Vám veľa úspechov v práci, robíte to dobre, budem Vás vrelo odporúčať.

Ing. Milan Mošat (Belince)

 

Prišli presne v dohodnutý čas, rozložili "fidlátka" a začali makať. Za jeden deň mali všetko hotové (podkrovie 120m2). Bolo jasné hneď na prvý pohľad, že sa dostavila zohratá dvojica. Som spokojný s prístupom celej firmy. Takto sa dnes jedná so zákazníkom!

                                                                                                                Peter Habánek (Livina)